Меркушина і Підручний пройшли обстеження в клініці в Німеччині

0
245

Два спортсмена збірної України Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний, які мали проблеми зі здоров’ям протягом четвертого етапу Кубка світу в Оберхофі, пройшли медичне обстеження у лікаря-ортопеда в мюнхенській клініці, організоване Федерацією біатлону України.

Проведена магнітно-резонансна томографія серйозних проблем не виявила, пише ФБУ.

Як повідомив президент федерації Володимир Бринзак, проблеми Насті з коліном пов’язані були зі скупченням рідини через непрохідність лімфи, і як наслідок, виникненням пухлини в районі колінного суглоба.

Після проведення спеціальних процедур спортсменка буде звільнена від навантажень, після чого зможе повернутися до стартів. Для повного позбавлення від цієї проблеми необхідна ін’єкція, що вимагає спеціального дозволу WADA.

У плечі Дмитра ніяких серйозних порушень немає. Є невеликі м’язові зміни, що призвели до порушення функцій одного з м’язів внаслідок навантажень. Найближчим часом з Підручним працюватимуть лікар і фізіотерапевт, після чого буде ясно — чи зможе капітан провести всю змагальну програму п’ятого етапу Кубка світу, чи в якихось перегонах отримає відпочинок.

Читайте також: в української біатлоністки серйозні проблеми зі здоров’ям