Олександр Красюк, промоутер чемпіона світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика, запевнив, що боксер дуже багато грошей жертвує на допомогу Україні.

«Я дуже багато про це знаю і, на жаль, розповісти не зможу. Ми вже маємо відому цифру — 14 мільйонів, які пожертвував Вусик. Насправді це зовсім не так, ця цифра набагато більша. Те, скільки Усик віддав із власної кишені, скільки зібрав його фонд і яким чином розподілено ці гроші, сам Олександр про це ніколи не скаже. Але й говорити про це за нього теж не з руки.

Я точно знаю, що це дуже багато. Я точно знаю, що це не зупиняється і не зупиниться. Дружина Катя вже виклала у Instagram відео, коли перший будиночок знаходить свого господаря та їде на місце. Також Сашко вирішив відновити спортивний зал у Бучі, де розстріляли відомого тренера, боксера, нашого товариша Джунковського.

Цей зал був зруйнований, і так само Усик вирішив його відновити, щоб там проходили тренування на згадку про того тренера, який там загинув від рук російських окупантів», — сказав Красюк на подкасті Box Office.