У команді американського нокаутера Деонтея Уайлдера не виключають його бій проти чемпіона світу за версіями IBF, WBA та WBO у надважкій вазі Олександра Усика. Такий варіант можливий, якщо переговори між українцем та чемпіоном WBC Тайсоном Ф’юрі зірвуться.

Спочатку відзначимо, що 26 лютого в Саудівській Аравії, схоже, відбудеться «возз’єднання» британця Ф’юрі та американського панчера. Обидва вони відвідають бій ютубера Джейка Пола та молодшого брата чемпіона WBC Томмі Ф’юрі.

З 2018 по 2021 рік Тайсон та Деонтей провели три бої: після неоднозначної нічиєї Ф’юрі здобув дві перемоги поспіль, причому дострокові. Спочатку вони тільки грали на публіку, зображуючи «ненависть», але після другого бою, коли Вайлдер насипав гору безглуздих звинувачень на адресу і Тайсона, і свого коуча-асистента, все стало справді.

Американець, який не виніс психологічного тягаря першої поразки, заявив, що Ф’юрі нажулював з рукавичками, а коуч Марк Бреланд щось хлюпнув йому у воду.

Ф’юрі нокаутував Уайлдера і в третьому бою. Незважаючи на це, Деонтей досі залишається непохитним — «Циганський король» шахраїв! І тепер вони, мабуть, побачаться у рінгсайді. Щось нехай буде.

Вусік-Ф’юрі. Білизну ще впевненіше заговорив про перемогу українця

На запитання SPORT Boxing, чи буде четвертий бій із Тайсоном, Шеллі Фінкель, один із менеджерів Уайлдера, відповів: «Так, буде. Ми жартуємо про це як про незавершену справу, але до цього ми маємо кілька справ».