Спортивний медик Дмитро Бабелюк поділився думками про травму, що Андрій Ярмоленко отримав у Суперкубку ОАЕ.

«Андрій Ярмоленко травмував м’яз стегна і, скоріше за все, не допоможе збірній у грі проти Англії. Капітан збірної України не зміг дограти перший тайм у грі за Аль-Айн через травму, отриману на 42-й хвилині гри.

Як видно з відео, гравець травмував чотириголовий м’яз стегна. Ярмоленко пробував поприсідати, намагаючись протестувати м’яз та впевнитися чи саме у цьому місці травма. М’язи передньої та задньої групи стегна часто травмуються під час спринту, що трапилося і цього разу.

Впадає у вічі і реакція Андрія на травму, адже досвідчені гравці, як правило, одразу відчувають наскільки серйозною є травма. Респект лікарям, які одразу вказали на заміну, не намагаючись досліджувати ступінь травми на полі і повертати гравця для пробного навантаження.

Залежно від складності травми, на відновлення може піти від 3 до 6 тижнів. Зважаючи, що матч проти Англії вже через 4 тижні, а ще слід потренуватися та набрати форму, шанси на те, що Андрій допоможе збірній, мінімальні», – написав Бабелюк у своєму Telegram-каналі.

Ярмоленко не зміг дограти перший тайм Суперкубка ОАЕ між Аль-Айном та Аль-Шарджою, а його команда у підсумку мінімально поступилася.

Збірна України зіграє проти Англії у відборі на Євро-2024 26 березня.