Промоутер українця Олександра Усика Олександр Красюк підтвердив інформацію про те, що бій його клієнта відбудеться не у Саудівській Аравії. Він пройде у столиці Великобританії, на стадіоні «Уемблі» – його вже забронювали.

Точну дату бою між Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі вже погоджено – це 29 квітня цього року. І відбудеться цей грандіозний бій у суперхевівейті не в Саудівській Аравії, як було заплановано раніше, а на батьківщині Циганського короля – у Великій Британії. З цією метою сторонами вже заброньовано найкращу арену Лондона – стадіон «Уемблі».

За словами промоутера Усика Олександра Красюка, від ідеї провести поєдинок у Саудівській Аравії довелося відмовитися. Саудити остаточно не підтвердили дату 29 квітня і погоджувалися провести бій не раніше осені цього року. Поки невідомо, з яких причин організатори із Саудівської Аравії не змогли задовольнити запит на проведення такого масштабного бою – з фінансових чи інших.

Такий сценарій не підійшов Олександру Усику – він налаштований на бій цієї весни. Українець уже посилено тренується та не хоче відкладати проведення бою проти Ф’юрі. Останній раз на ринг знаменитий український суперважкоатлет виходив ще влітку минулого року – на реванш проти ще одного британця, Ентоні Джошуа.

Перемога у поєдинку проти Тайсона Ф’юрі принесе Олександру Усіку титул абсолютного чемпіона світу у цій ваговій категорії.