Батько володаря титулу WBC у надважкій вазі Тайсона Ф’юрі Джон Ф’юрі просить чемпіона світу за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександра Усика не розмірковувати та погодитися на 30 відсотків від загального гонорару бою з його сином.

Читайте: Промоутер Усика розповів деталі організації бою з Ф’юрі

За словами Ф’юрі-старшого, українець не заслуговує на рівний гонорар із Тайсоном, так як той нібито поступається британцю за своїм статусом у боксі.

«Оскільки Тайсон – великий чемпіон, то розподіл гонорару повинен бути 60 на 40. Але є ще один сценарій: візьми 30 відсотків, а якщо ти переможеш Тайсона, то отримаєш 40 відсотків. Це справедливо, чи не так? Зрештою, ким був Олександр Усик, поки з ним не побився Джошуа? Ніхто його не знав.

Тайсон приваблює величезну аудиторію, він уже збирав багато глядачів. Тайсон – сторона А. Усик повинен прагнути побитися з Тайсоном. Він має титули, які належали моєму сину. У Тайсона в туалеті повно цих поясів. Бери 30% гонорару та давай влаштуємо бій. Якщо ти переможеш Тайсона, то отримаєш 40%. Впишіть це в контракт і на цьому все. Тайсон все одно переможе», – сказав Джон Ф’юрі у коментарі ID Boxing.