Увечері 26 лютого в Дірії Саудівська Аравія відбувся вечір боксу, в головній події якого Джейк Пол зустрівся з Томмі Ф’юрі. Для блогера, який перекваліфікувався на боксера, цей бій став сьомим у професійній кар’єрі.

У всіх попередніх Пол виграв: постраждали ютубер AnEsonGib, баскетболіст Нейт Робінсон, екс-чемпіон Bellator і ONE Бен Аскрен, а також два колишні чемпіони UFC — Тайрон Вудлі (двічі) та Андерсон Сілва.

23-річний Томмі Ф’юрі — зведений брат чемпіона світу з боксу Тайсона Ф’юрі. Томмі провів вісім професійних боїв і в усіх переміг, але опозиція викликає деякі питання. Лише двоє з восьми суперників Ф’юрі мали позитивні рекорди, а їхнє сумарне значення перемог і поразок на момент бою з Томмі становить 24-176-5.

Якби хтось із боксерів знявся з поєдинку в останній момент, на короткому повідомленні вийшов би екс-боєць UFC Майк Перрі. Коли стало ясно, що бій уже не зірветься, Перрі опублікував фотографію сценарію бою — нібито саме згідно з цим документом має відбутися зустріч Пола та Ф’юрі.

На папері прописані дії боксерів у кожному раунді та їх дії після поєдинку. Відповідно до скрипту, Джейк має перемогти у восьмому раунді технічним нокаутом після того, як Ф’юрі отримає травму ока. Після оголошення рішення Томмі нібито має викликати Пола на реванш. Промоутери вже назвали документ фейком і чекати на збіги в жодному разі не варто. Якби сценарій був справжнім, після його публікації боксери вже не стали б його дотримуватися.

Весь перший раунд Джейк Пол уникав розмінів із Ф’юрі, намагаючись клінчувати британця. Томмі діяв першим номером, йшов уперед і доносив рідкісні удари. У другому відрізку Джейк трохи розкрився, але й пропускати побільшало. У порівнянні з професійним боксером Пол виглядав блякло. Тенденція продовжилася і в третьому раунді: Ф’юрі накидав джеби та хуки, Джейк приймав їх і зрідка відповідав силовими оверхендами. Наприкінці трихвилинки Пол трохи ввімкнувся, але цього навряд чи вистачило, щоб забрати раунд.

У четвертому відрізку Томмі почав діяти ще активніше, працюючи серіями. Джейк вже виглядав стомленим, але наприкінці раунду доніс кілька непоганих ударів. А за секунду до гонгу Ф’юрі влучив супернику по потилиці. Суддя зробив попередження, але бал із британця не зняв. Можливо, це розлютило Пола, який наполегливо пішов уперед після перерви. Щоправда, користі це не дало: Джейк так захопився, що пропустив кілька жорстких ударів. Зате всередині відрізка вже Томмі не побачив різкий лівий прямий Пола. Але кінець раунду залишився за британцем, і після 15 хвилин рахунок у найкращому разі для Пола був 49-46 на користь Ф’юрі.

Протягом усього шостого раунду Ф’юрі обстрілював Пола, а той клінчував і зрідка вкладався у потужні удари. Суддя постійно втручався у поєдинок, щоб рознімати боксерів із клінчу. Непогано провів Джейк сьомий відрізок — він розумів, що виграти бій за очками навряд чи вийде, тож треба діяти активніше. Блогер навіть змушував суперника ініціювати клінч, щоправда, у другій половині раунду Ф’юрі провів кілька успішних серій. Трихвилинка вийшла вкрай близькою, а у Ф’юрі утворилося невелике розсічення.

А вже за 20 секунд після початку фінального раунду Пол відправив Ф’юрі в нокдаун! Після цього Джейк осел у обороні і прагнув розвивати успіх. Ф’юрі ж здорово влучав. Здавалося, що він сильно вразив Пола одним із ударів, після якого блогер вкотре кинувся в клінч. Клінчем же бій і закінчився – суддя довго не міг розняти боксерів. Схоже, обидва не надто прагнули йти до рубки на останніх секундах.

Але судді натягувати нічию не стали. Лише один із них віддав поєдинок Полу, а двоє нарахували перемогу Ф’юрі — 74:75, 76:73, 76:73. Брат Тайсона переміг роздільним рішенням, але тішився так, ніби вирубав блогера у першому раунді. Після поєдинку Томмі заявив, що збудував власну спадщину і зазначив, що готовий дати Джейку реванш. Підлога пообіцяла повернутися сильніше і додала, що реванш обов’язково відбудеться.