Англійський олімпійський чемпіон 2000 року Одлі Харрісон заявив, що чемпіон WBC у хевівейті Тайсон Ф’юрі «ще жодного разу не помилився, він розібрався у грі, пропрацював кожного суперника, з яким будь-коли стикався», і тому, найімовірніше, при зустрічі з чемпіоном IBF/WBO/WBA Олександром Усіком достроково переможе українського боксера.

«Я просто думаю, що Ф’юрі, з тим, як він зараз використовує свій розмір, чогось позбавить Усика під час бою. Він, як і раніше, легкий на ногах, на відміну від Джошуа. Тайсон може стрибати протягом 12 раундів, але він також може й перти вперед», — заявив Одлі.

Усик , каже Харрісон, — добрий боксер, розумний і жорсткий, але у Ф’юрі є в загашнику навалом маленьких хитрощів, які він використовуватиме в такому бою.

«Він нависатиме на нього, працюватиме накоротко, підловлюватиме його… Загалом, у нього буде надто багато трюків [для Усика]. Я думаю, що він зупинить його в пізніх раундах, можливо, він стане першим, хто зробить це з Усиком, — сказав британець. — Ф’юрі зможе витримати все, що той накидатиме по ньому. І він також швидкий, так що це позбавляє Усика ключової переваги, яка мала над усіма його попередніми противниками».

З Тайсоном, вважає Одлі, Олександр більше не зможе «проскочити і вламати швидким ударом».

«І це буде ключовою технічною перевагою [Ф’юрі]. Як тільки Усик почне відступати, гейм овер», — спрогнозував олімпійський чемпіон.