Шанси Ентоні Джошуа стати триразовим чемпіоном світу були підірвані читачами видання Express Sport.

Нещодавнє опитування показало, що лише 17,3% із 4862 опитаних підтримують Ей Джея, щоб повернути золото у важкій вазі, тоді як 82,7% вважають, що його час на вершині минув.

Результат є ще одним показником того, що громадськість втратила віру в британця, який перемагає важкими ударами після його послідовних поразок від Олександра Усика.

Джошуа вперше став чемпіоном світу в 2016 році, завоювавши пояс IBF проти тодішнього чемпіона Чарльза Мартіна, перемігши нокаутом у другому раунді. Титул WBA (супер) був доданий до його колекції наступного року, коли він переміг Володимира Кличка в захопливій сутичці на Уемблі. За цим послідувала перемога над Джозефом Паркером у 2018 році за пояс WBO.

Однак через п’ятнадцять місяців Джошуа передав свої три пояси Енді Руїсу-молодшому, але повернув їх у бою-реванші, щоб утвердитися як дворазовий чемпіон у важкій вазі. На жаль для Джошуа, він не зміг зробити те ж саме проти Олександра Усика, який переміг його в двох поєдинках поспіль, викресливши його з титулу чемпіона світу.