Вже цього року відбудеться бій між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі. Інший відомий Тайсон, але Майк вважає, що українцю для перемоги над суперником потрібно змінити тактику бою, інакше результату не буде.

Американська легенда боксу Майк Тайсон вважає, що лише відмова від характерної для нього тактики ведення бою дозволить українцю Олександру Усику перемогти у поєдинку проти Ф’юрі.

На думку «Залізного Майка», якщо Усик намагатиметься виграти у британця виключно за очками, просто швидко бігаючи рингом і відбиваючи його атаки, судді не віддадуть йому перемогу.

Рано чи пізно Тайсон Ф’юрі його зловить на помилці та відправить у нокаут кількома ударами. Щоб вийти з бою проти Ф’юрі переможцем, йому потрібно зупинитися та реально почати боротися із суперником.

Усі хочуть побачити реальний бій, і судді у тому числі. Особливо після того, як усі спостерігали просту біганину без серйозних ударів у поєдинку між «Циганським королем» та Деонтеєм Уайлдером. Але, незважаючи на це, Майк Тайсон упевнений, що не українець, а британець вийде переможцем із цього поєдинку.