Промоутер Френк Уоррен (Queensberry Promotions) зізнався, що бій за звання абсолютного чемпіона хевівейту між британцем Тайсоном Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) та українцем Олександром Усиком (20-0, 13 КО) на межі зриву.

При цьому виглядав промоутер нервовим і збудженим: Ми все ще не розібралися з усім цим. Все ще чекаємо. Варіанти ще є, але станом на сьогодні ми не домовилися, адже щоби закрити угоду, нам потрібна згода двох сторін. А в нас його нема. Повірте, ми тяжко працюємо, щоб цей бій відбувся. Чисто з ввічливості я погодився розповісти вам, на якому етапі переговорів ми зараз. Але давайте щиро — це ви мені подзвонили, а не я вам. Тож ніяких подробиць від мене не чекайте».

За словами Уоррена, якщо сторони не домовляться до кінця тижня, то не буде бою: «Одне скажу точно. Якщо ми не домовимося до вихідних, то не буде. Адже ми маємо дату — 29 квітня. Тут все просто. У мене є певна сума, в яку я маю вкластися. І я не можу заплатити бійцям більше за цей ліміт. Якщо цих грошей виявиться замало, то бою не буде. Зрештою, це бізнес. Якщо бійці домовляться, то бою бути. Якщо ні — тоді спробуємо домовитися наступного разу. Повірте, ніхто не хоче зробити цей бій сильнішим, ніж цього хочу я. Адже йдеться про перший в історії хевівейту поєдинок за всі пояси. Йдеться про історичну подію. Але я не можу змусити бійців піти на ті умови, які не влаштовують їх».