Переговори між чемпіоном WBA, WBO, IBO і IBF у важкій вазі Олександром Усиком (20-0, 13 КО) і володарем титулу WBC Тайсоном Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) зайшли в глухий кут через розбіжності щодо розподілу гонорарів . для боротьби.

Про це заявив промоутер українського боксера Олександр Красюк.

«Ми не просимо жодної суми, нам потрібен розподіл гонорарів. Звичайно, це не працює, якщо хтось говорить про конкретні суми. Це не наша партія.

Ми хочемо, щоб цей бій відбувся, і ми готові поділитися прибутком. Вся справа в славі, спадщині, такого бою ще не було, тому ми хочемо, щоб це сталося.

Ми відкриті і готові рухатися вперед. Можливо, хтось хоче уникнути небезпеки і залишитися в зручній позі. Я не знаю, мені все одно. Якщо Тайсон не вийде битися, у нас ще є пояси, йдемо далі», — сказав Красюк, передає talkSPORT.

Також промоутер розкрив деталі переговорів:

«Спочатку ми погодилися розділити гонорар порівну, але потім Тайсон попросив трохи більше грошей. Ми чітко дали зрозуміти, що готові піти на розподіл 60/40, коли переможець отримає 60. Це була наша остання пропозиція. Фур’є відмовився.

Зазвичай, коли боєць не хоче битися, він шукає неможливого, щоб запобігти бою. З іншого боку, я дуже оптимістично налаштований. Можливо, Тайсон ще не готовий морально чи фізично, це не наша справа. Якщо він цього не зробить, ми не зможемо його змусити. Іноді доводиться сваритися».

Нагадаємо, переможець бою Усик – Ф’юрі стане беззаперечним чемпіоном світу у важкій ваговій категорії. Український боксер вже мав цей титул у суперважкій вазі.