Олександр Красюк, промоутер володаря титулів WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика, заявив, що наразі не бачить можливості влаштувати бій українця проти чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі у Великій Британії, якщо не зміняться фінансові умови.

«У нас були обговорення з Близьким Сходом. Були розмови про те, що поєдинок може відбутися пізніше цього року, але нічого більше. Що стосується Великобританії, ми працюємо над датою — 29 квітня. Згідно з інформацією Queensberry, Френка та Джорджа Уорренів, такий розклад не може задовольнити бажання Тайсона щодо гонорару, грошей, які він би хотів отримати.

Отже, справа не в розподілі гонорару. Остання наша пропозиція Тайсону була 60 на 40, і переможець забирає 60 відсотків. Я вважаю, що це добре для боксу, це мотивує бійців. Здорово, що Тайсон дійсно впевнений, що може легко пройти середньоваги, кролика.

Я не впевнений, чи самостійно Ф’юрі відхилив цю пропозицію, чи, можливо, це зробили її радники. Але зрештою маємо те, що маємо. Навряд чи бій відбудеться у Великій Британії на тих умовах, які може запропонувати місцевий ринок», — сказав Красюк в інтерв’ю YouTube-каналу Seconds Out.