«Барселоні» загрожує пониження у класі чи ліквідація, якщо провину у справі про суддів доведуть.

Як повідомляє La Vanguardia, «Барселоні» як юридичній особі загрожує штраф, якщо її визнають винною в корупції. Однак також можливе переведення в дивізіон нижче і навіть розпуск юридичної особи.

Експерти з юриспруденції вважають, що «Барселону» у разі доказу провини буде засуджено до штрафу, а серйозніші наслідки малоймовірні.

«Барса» буде визнана винною тільки в тому випадку, якщо буде доведено, що виплати Негрейре призначалися для того, щоб забезпечити потрібне клубу суддівство. В іншому випадку справа буде закрита.

Бартомеу та Роселю загрожує ув’язнення терміном від шести місяців до чотирьох років за корупцію і від шести місяців до трьох років за недобросовісне адміністрування.

Нагадаємо, сьогодні прокуратура Барселони подала позов на клуб у справі про можливу корупцію при виплатах колишньому віце-президенту технічного суддівського комітету Хосе Марії Енрікесу Негрейрі. Крім «Барселони», прокуратура звинувачує у злочині самого Негрейру, колишніх президентів синьо-гранатових Хосепа Бартомеу та Сандро Роселя, а також колишніх директорів клубу Оскара Грау та Альберта Солера.