Могли стати найкращими в своїй справі, та здалися під тиском обставин. 

Випробування великими грошима, як і випробування славою, вдається пройти не всім. Великий футбол — не виняток. Сотні гравців не змогли впоратися з пресом популярності та величезних побутових можливостей, які звалилися їм на голову після перших значних успіхів у спорті №1. Хто ж вони, ті, кому вдача подарувала насправді криву посмішку — поговоримо в нашому огляді. 

Футбол любить сміливих. Сьогодні vbet украина дає необмежені варіанти задоволення азарту для кожного, не покидаючи рідний дім. 

Джордж Бест

Джордж Бест — найвеличніший з усіх футболістів, які не реалізували й половини свого неабиякого потенціалу. Північний ірландець мав усі можливості сягнути рівня Пеле, Марадони чи Кройфа, й кожен з цих трьох визнавав за Джорджем величезні талант та обдарованість, і справді був готовий поставити Беста на один щабель із собою. Однак це могло б статися хіба що в іншому житті, бо алкоголь та жінок Джордж любив не менше, або й більше, ніж футбол. Він пив та розважався до останнього, аж поки його організм відмовився приймати будь-яку палаючу рідину, й Бесту пересадили печінку. Як завжди, ефект був нетривалим, але зірка покинув цей світ, не шкодуючи про свій стиль життя ані секунди.  

Пол Гаскойн

Якось Пол Гаскойн сказав, що все те погане, що він вчинив у своєму житті, зробив не він, а інший — п’яний хлопець, який не розумів, що він виробляє. Під дією алкоголю в житті Гаскойна відбулося дійсно надто багато, щоб не надавати цьому великого значення. У стані сп’яніння він забивав шедевральні голи, рятував свої клуби від ганьби та виглядав зіркою світового масштабу в футболці збірної Англії. Важко сказати, чи міг би досягти Пол більшого у футболі, якби не згубні звички. Бо ж цигарки й наркотики в його житті теж були в немалій кількості. Про таких кажуть «не уявляє, що може бути по-іншому». Газза дійсно зрозумів, що йде хибним шляхом вже тоді, коли футбол більше не приймав його як свого.    

Адріан Муту

Румунський нападник мав величезний потенціал, який дозволяв навіть перевершити його найбільш величного співвітчизника в футболі Георге Хаджи. Піком кар’єри Муту стало запрошення у англійський Челсі, де він став одним із перших, кого запросили нові власники клубу. В Адріані бачили «десятку», футболіста, який буде вести гру команди й робити різницю. Однак наміри та мрії розбилися об жорстоку реальність. Один з допінг-тестів виявив у організмі Муту кокаїн. З ним розірвали контракт, а ФІФА та суди зобов’язали виплатити рекордний в історії футболу штраф на користь клубу.   

Адріано

Адріано Лейте Рібейро був тим футболістом, який міг досягти вершин зірки першої величини. Перші роки європейської кар’єри форварда з відмінними фізичними даними складалися якнайкраще. Його придбав італійський Інтер, який відправив свого молодого таланта в оренду в більш скромні клуби, щоб той набирався досвіду гри в Серії А. Відрядження у Фіорентину та Парму були вельми вдалими, й Рібейро почав клепати голи у промислових масштабах вже за міланців. Все змінила смерть батька. Адріано змінився на очах, ним заволоділо горе, а постійним супутником життя став алкоголь. Він деградував поступово, але впевнено, і останні шість років кар’єри падав все нижче й нижче. 

Маріо Балотеллі

Італієць — єдиний з нині діючих футболістів у нашому імпровізованому «хіт-параді». Ще якихось десять років тому в Маріо вбачали нового центрфорварда рівня Крістіана Вієрі. Але Балотеллі доклав усіх зусиль, щоб запал таких оптимістів якомога швидше вщух. Маріо — це калейдоскоп найдурніших вчинків, які можуть відвідати голову не тільки професійного футболіста, а й людини загалом. Так, витівки Балотеллі загалом не стосувалися порушення режиму чи вживання ще більш згубних для організму речовин, але кожного разу відображали безмежну безвідповідальність цього нетямущого хлопця. Від Манчестер Сіті до Сьйона кілька кроків — це про Балотеллі.