Британський промоутер Френк Уоррен в інтерв’ю talkSPORT заявив, що бій між Тайсоном Ф’юрі та Олександром Усиком відбудеться 29 квітня на стадіоні Вемблі, і що «контракти буде врегульовано». Що стосується дати, Уоррен заявив наступне: «Якийсь момент я не був упевнений, чи підійде Тайсону ця дата, але він запевнив мене у зворотному».

«Це буде найкасовіший турнір, який колись проводився на стадіоні „Уемблі“. І я не говорю про бокс, я говорю про будь-який одноразовий захід. Попереднім рекордом був мій Тайсон у квітні. Він мегазірка, і я радий за нього», — заявив Френк Уоррен про бій Тайсона Ф’юрі та Олександра Усика.

Сторони довго не благали домовитися про поділ загального гонорару, поки Ф’юрі не зажадав 70/30 на свою користь, а Усик погодився. Уоррен підтвердив, що сторони дійшли згоди щодо поділу гонорару, але відмовився називати точні цифри.

«Всі хотіли цього бою, і всі повинні зняти капелюх перед Тайсоном Ф’юрі, тому що він єдиний важкоатлет з часів Алі, Формана та Фрейзера, який бився з найкращими свого покоління. Він бився з Кличком, який був найкращим у свою епоху, поїхав до нього додому та переміг його. У нас був найбільш довгодіючий чемпіон у суперважкій вазі Деонтей Уайлдер — він поїхав до нього до штатів, і не один раз, а тричі й переміг його. Тепер він виходить на хлопця, який має дві перемоги над Джошуа і три пояси».