Діючі володарі всіх титулів надважкої ваги британець Тайсон Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) та українець Олександр Усик (20-0, 13 КО) нарешті зуміли домовитися про розподіл призового фонду. Бій за звання першого в епоху чотирьох поясів абсолютного чемпіона хевівейту відбудеться 29 квітня на стадіоні Уемблі (Лондон).

Але чи відбудеться? Промоутер Едді Хірн (Matchroom Boxing) не виключає, що Усик просто спіймав Ф’юрі на блефі: нібито той намагався зірвати угоду і запропонував українській стороні набагато менше, ніж розраховували — 30% замість 50%.

Хірн припускає, що тепер Ф’юрі сам загнав себе в пастку: Ви пам’ятаєте, що до бою залишилося 7 тижнів? Тайсон каже, що тільки-но почав підготовку. Усик йому не вірить. Ф’юрі погодився битися не за ті гроші, на які розраховував, адже бій пройде на Вемблі (а не в Саудівській Аравії). Сподіваюся, бій відбудеться. Сподіваюся, ми побачимо цей бій.

Хірн не приховує, що не впевнений у 100%, що бій відбудеться. Не виключає, що організатори оберуть іншу дату: «Відбудеться чи ні? Я не знаю точно. Що я думаю про відсотковий розподіл гонорару? Це просто неймовірно. Але навіть у такому разі це набагато менше, ніж він планував заробити. І я реально не знаю, що він тепер зробить. Він каже, що дав добро на бій. Але чи це так насправді? Скоро дізнаємось…»