Олександр Красюк переконаний, що бій за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі не відбудеться. Тайсон Ф’юрі не готовий до бою з Олександром Усиком і тому всіляко хоче його зірвати, вважає промоутер українського чемпіона світу з боксу Олександр Красюк, інформує talkSPORT.

Промоутер заявив, що Ф’юрі блефував, але Усик його викрив. Щоб уникнути поєдинку, Ф’юрі навіть зажадав розподілу гонорару 70 на 30 на свою користь. Він не очікував, що Усик погодиться, але той все ж таки погодився, і тепер Циганський Король намагається зачепитися за щось ще, щоб зірвати об’єднавчий бій у суперважкій ваговій категорії.

«Як сказав Усик, Жадібне Пузо все ще сподівається знайти спосіб ухилитися від бою. Він шукатиме іншу причину, щоб втекти від поєдинку», — наголосив Красюк.

Промоутер Усика сказав, що Ф’юрі навіть не почав по-справжньому готуватися до бою, а лише виставив зйомки якогось постановочного тренування.

«Ф’юрі має бути соромно за таку поведінку. Справа не в грошах, а в страху. Така велика людина, як Ф’юрі, не може настільки боятися», — додав Красюк.