Промоутер Френк Уоррен (Matchroom Boxing) пообіцяв уболівальникам боксу, що 29 квітня на стадіоні Вемблі (Лондон) вони побачать бій за звання абсолютного чемпіона хевівейту між британцем Тайсоном Ф’юрі (33-0-1, 24 КО0) і укра , 13 КО).

Востаннє у суперважкому дивізіоні бій за звання абсолюту відбувся 1999 року — британець Леннокс Льюїс побив американця Евандера Холіфілда. Через 1,5 року Льюїс сенсаційно влетів нокаутом американцю Хасіму Рахману, але поквитався за поразку в негайному реванші.

Цікаво, що у поєдинку Ф’юрі vs Усік Рахман ставить на андердога: «Знаєте, чому Усік небезпечний для Фюрі? Тому що він запропонує йому для вирішення завдання, з яким Тайсон хотів би не стикатися. Пояснюю. Вся справа в тому, що стилістично Усик – чисто-боксер. І Ф’юрі теж вважає за краще діяти в стилі чисто-боксера. Такого собі маневреного та незручного чувака. Він любить спершу вимотати опонента. Але з Усиком все це не пройде».

На думку Рахмана, «Усик буде повною протилежністю Ф’юрі, його реверсом. Тайсон не потрібні ці проблеми. Йому не потрібно ризикувати своєю спадщиною. А я думаю, що Усик зробить це — зруйнує те, що Ф’юрі будував роками. Знаєте, як це виглядатиме? Усик поб’є Ф’юрі тим, у чому хороший Ф’юрі. Усик «переф’юрить» Ф’юрі».