Відомий російський тренер Едуард Кравцов висловився з приводу очікуваного поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі між українцем Олександром Усиком та британцем Тайсоном Ф’юрі.

«Я бачу, і хочу, щоб переміг Тайсон Ф’юрі. Тому що я думаю, що він у принципі сильніший за Усіка. І з погляду самого боксу, мені привабливіше Ф’юрі.

Якщо дивитися на рівень технічного плану Усика — так, він добрий. Але якщо враховувати оглядовість, то мені взагалі такий бокс не подобається. Це якщо дивитися з боку простого обивателя. Ну і другий момент, все-таки ця політизована тема, яку він веде останнім часом дуже активно і десь дуже нав’язливо. На мій погляд, Саша Усик більшою мірою є крузером і особисто мені не цікаво дивитися як він викидає по двадцять ударів за раунд, а решту часу тікає.

Згадуючи бої Усика з Джошуа, де Джошуа просто як переляканий не боксував половину бою, а потім під кінець прийшов до тями і почав щось робити, нічого надприродного не сказати. Хотілося б побачити Усика в рингу з тим самим Джо Джойсом, з великим тяжком, що міцно б’є. Не знаю, у мене явний фаворит Ф’юрі в такому бою і Усику не віддаю жодних шансів».