Екс-захисник лондонського «Арсеналу» Лорен розповів про те, якою бачить роль захисника Олександра Зінченка у грі його колишньої команди.

«Зінченко чудовий. У Артети явно є стратегія, яку він хоче реалізувати з нинішнім набором футболістів «Арсеналу», домінуючи у середині поля. Його вихованці поки успішно реалізовують цю задумку.

Проте роль у цій реалізації Зінченка не можна назвати чимось революційним, оскільки раніше подібне ми бачили в виконанні Філіппа Лама в «Баварії». Замість того, щоб грати виключно правим захисником, він, крім цього, ще й зсувався в центр, щоб створювати там чисельну перевагу. Кілька років тому я то саме говорив про Жоао Канселу.

Так що це не революція, але Зінченко справді є зараз ключовим гравцем «Арсеналу», і його якості дозволили «Арсеналу» в цьому сезоні домінувати над суперниками у середині поля.

При цьому дії Зінченка на полі дають можливості в атаку для Граніта Джакі та Томаса Парти. Одним словом, все в цьому «Арсеналі» працює як єдине ціле, і це дозволяє команді бути такою сильною в цьому сезоні», — приводить слова Лорена talkSPORT.