Оглядач Гарет Дейвіс припускає, що вже незабаром уболівальників боксу порадують офіційним анонсом бою за звання абсолютного чемпіона хевівейту між володарями всіх поясів дивізіону — українцем Олександром Усиком (20-0, 13 КО) та британцем Тайсоном Ф’юрі (33-0- ).

На думку Дейвіса, про це говорить багато чинників: «По-перше, нещодавно промоутер Ф’юрі Френк Уоррен написав, що незабаром потішить «великими новинами». По-друге, добре те, що все раптово затихло. Це найчастіше свідчить, що сторони дуже близькі до того, щоб остаточно фіналізувати угоду. По-третє, ми побачили, що Ф’юрі вже готується до бою під керівництвом свого тренера Шугара Хілла. Погодьтеся, все це добрі знаки».

Проте Дейвіс не виключає, що анонс події спробують притримати практично до дедлайну: «Мені не говорили, що сторони планують провести прес-конференцію вже цього тижня. Не виключаю, що вони навмисно проведуть її наступною. Ну, наприклад, для того, щоб насолити Едді Хірну та Ентоні Джошуа напередодні його бою (1 квітня) проти Джермейна Франкліна. Тому не хвилюйтеся, якщо прес-конференція відбудеться не цього тижня. Це нічого не змінює».