Олександр Красюк, промоутер чемпіона світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика, вважає, що головна проблема Тайсона Ф’юрі полягає в тому, що в його житті немає певної мети.

«Я думаю, що головна проблема Тайсона Ф’юрі — не в боксі, а в житті — полягає в тому, що у нього немає мети. У нього немає напряму, в якому він рухається. Він досяг певних висот, багато чого досяг. Ф’юрі заробив пристойну суму. грошей.Так що він небідний, йому не потрібно вставати о п’ятій годині ранку і йти на роботу.Але що буде далі?Йому тільки 34 роки.Що чекає його далі?Це навіть не половина його життя.Мабуть, Ф’юрі зіткнеться з цими проблемами, тому що він не має стабільного настрою.

Тому він просто намотує кола. Коли ти не знаєш, у якому напрямку піти, то, мабуть, вибереш гроші, бо деяким людям, які не мають мети, вони приносять щастя. Але коли ти можеш все купити, тобі це набридає. Ти більше не почуваєшся добре, і тобі треба знайти щось інше, що зробить тебе щасливим. І це значно складніше питання», — сказав Красюк в інтерв’ю YouTube-каналу Fighting On The Inside Podcast.