Промоутер об’єднаного чемпіона суперважкої ваги (понад 90,7 кг) з України Олександра Усика (20-0, 13 КО) Олександр Красюк назвав реальні причини зриву бою проти чемпіона WBC із Британії Тайсона Ф’юрі (33-0-1, 24 КО), пише sportnews.com.ua.

— Розділ гонорару — це не реальна причина, чому бій не відбувся. Це просто була точка, де все вибухнуло. Коли все накопичувалося, накопичувалося, всього ставало більше, більше і більше — і певного моменту ти просто стаєш перевантаженим цим усім. Це те, що сталося з Усиком. Він сказав: «Слухай, це все настільки складно. Я хочу цього дуже сильно, але це просто малоймовірно.

Якщо ми погодимося на все зараз, з’явиться ще щось, на що нам треба буде погодитися. Давайте мати почуття власної гідності. Якщо бій не відбудеться зараз, у нас є позиція об’єднаного чемпіона. Йдемо до обов’язкових претендентів. Я повинен підкоритися, у мене є таке зобов’язання. Дюбуа, Хргович, хто завгодно. Я пройду їх і в певний момент я отримаю шанс обговорити знову поєдинок за звання абсолютного чемпіона.