Бос K2 Promotions Олександр Красюк не погоджується зі своїм колегою Френком Уорреном (Queensberry Promotions). Той вважає, що уніфікаційний бій у хевівейті між володарями всіх титулів дивізіону українцем Олександром Усиком (20-0, 13 КО) і британцем Тайсоном Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) не відбувся через соцмережі — бійці нібито занадто перепалкою та віртуальними переговорами, пише sportnews.com.ua.

На думку Красюка, все було з точністю до навпаки: «Зараз соцмережі є настільки важливою складовою, що ви просто не можете вимагати від бійців триматися подалі від цього. Це просто неможливо. А саме в цій ситуації я сказав би, що все було навпаки — соцмережі дали цьому бою останній шанс. Мало хто знає, що ми вже звернули переговори, просто ще не оголосили про це. І раптом за кілька годин до дедлайну з’являється Ф’юрі і каже, що згоден битися, якщо призовий фонд поділити у співвідношенні 70/30 на його користь».

За словами Красюка, «Усик прийняв цю пропозицію, але назвав умову у відповідь (мабуть, йдеться про розподіл призового фонду в негайному реванші ), з якою Тайсон не погодився. Ось це був один із найважливіших моментів у зриві переговорів, а не соцмережі».