Фланговий захисник лондонського «Арсеналу» та збірної України Олександр Зінченко розповів, як пропонував свою дружину Владу Щеглову (Седан). Пара зіграла весілля 24 серпня 2020 року, пише sportnews.com.ua.

«Те, як я зробив пропозицію – гірше не уявити, це так соромно. Чесно кажучи, я все життя шкодуватиму про свою пропозицію — вона була найгірша в історії, просто неймовірна.

Сталося так, що ми мали домашню гру проти Португалії, кваліфікацію на Євро. Я збирався зробити пропозицію. Я знав, що Влада працюватиме на цій грі. Я попрошу її боса покликати мене до інтерв’ю, і я хотів зробити це під час інтерв’ю. Ця ідея ідеальна – ми виграли з рахунком 2:1. Кільце було в сумці, і я збирався це зробити.

Але я з дитинства знав, що перед тим, як зробити пропозицію своїй нареченій, потрібно запитати дозволу у її батьків. Не по телефону, а віч-на-віч. Але це було дуже важко знайти час. Я збирався запитати тренера, чи можу я відлучитися з особистих питань і повернутися за п’ять годин. Я не міг цього зробити, не хотів робити цього заздалегідь, не спитавши дозволу. В результаті замість цього я зробив пропозицію тієї ночі близько 4 або 3 години ночі в її квартирі, будучи в одних боксерах, майже голий.

Чому Влада сказала так? Насамперед тому, що я український Бред Пітт, і я в боксерках — це ще й приголомшливе тіло».