Хорватський суперважкоатлет Ален Бабіч (11-0, 10 КО) висловився про британця Джо Джойса (15-0, 14 КО), пише sportnews.com.ua.

«Я спарингував з Джо Джойсом, і з ним ми провели майже 25 раундів за три дні. Оцінюю його вище за всіх, з ким спарингував, а я спарингував з усіма. Не схоже, що в нього надпотужний удар, але в нього дуже важкі руки, він важкий хлопець, і в нього такий самий мотор, як і в мене. Він не зупиняється, незважаючи на те, що вдвічі більше за мене — це божевілля.

Я ставлю Джойса на перше місце в списку двох найкращих суперважкоатлетів. Бій проти Джо буде найскладнішим для будь-кого. Я вважаю, що Джошуа дуже сміливий, коли зважився на поєдинок із Джойсом. Вважаю Джойса темною конячкою  у надважкій вазі. Він найскладніший суперник для всіх, включаючи Усика та Ф’юрі, але думаю, що Джо – це той хлопець, якого треба боятися.

Я відчув його силу, у нас були шалені раунди. Думаю, я добре впорався і, можливо, навіть вирвав кілька раундів, але спаринги це моя гра. У спарингах я навіть краща, ніж у боях», — цитує Бабича talkSPORT.

Нагадаємо, раніше у Ф’юрі заявили, що їм не цікавий бій із Джойсом.