У нещодавно опублікованій версії рейтингу найкращих боксерів у всіх дивізіонах від журналу The Ring утримує 1 місце українець Олександр Усік. Представлено у топ-10 ще один вітчизняний боксер – Василь Ломаченко, пише sportnews.com.ua.

Український боксер Олександр Усик так і залишився на першому місці в оновленому рейтингу найкращих боксерів світу за версією видання The Ring. Понад те, він очолює і другий рейтинг, саме у своєму дивізіоні. Його екс-суперник Тайсон Ф’юрі, з яким не вийшло домовитися про поєдинок, навіть не увійшов до десятки найкращих.

До топ-3 найкращих боксерів світу незалежно від дивізіону, в якому вони виступають, увійшли ще японець Наоя Іноуе, а також представник США Теренс Кроуфорд. Що важливо, до топ-10 рейтингу увійшов ще один боксер із нашої країни – Василь Ломаченко, він посідає 7 місце.

4 місце у рейтингу посідає американець Еррол Спенс, 5 місце – мексиканець Сауль Альварес, 6 місце – росіянин Дмитро Бівол. На 8-му рядку рейтингу розташувався британець Джош Тейлор, на 9-му рядку – американець Джермейн Чарло, і замикає топ-10 мексиканець Хуан Франциско Естрада.

Хоча бій між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі не відбудеться цього місяця в Лондоні, як це планувалося, робити велику паузу між поєдинками українець не планує. Тепер команда Усіка веде переговори із промоутером британця Даніеля Дюбуа, який є обов’язковим претендентом на бій проти українця.