Новоспечений старший тренер жіночої збірної України з біатлону Микола Зоц висловився щодо можливого повернення Катерина Бех, яка втекла на росію, пише sportnews.com.ua.

«Ситуація складна. Можливо, воно не на часі. Треба розділити на дві частини: політична і спортивна. Якщо спортивна – це безумовно сильна спортсменка. Чемпіонка світу серед юніорок – це показник, що перспектива її велика. І далі питання – чи ми розвиваємо її перспективу, чи ні. Як спортсменка, вона б допомогла.

Інша справа – я навіть як людина, як громадянин країни, як тренер – те, що вона була громадянкою росії, навіть на це не так сильно… Головне, як людина зараз ставиться до цього усього, як вона зараз ставиться до війни.

Є Надія Бєлкіна та Настя Рассказова – вони узагалі не виїжджали в росію після того, як почалося. Це позиція людей, ми її маємо поважати. Якщо така позиція є у Бех, то чому ні. Досі я її позиції не чув, як громадянки, як людини», – сказав Зоц Суспільному Спорт.

Нагадаємо, Катерину Бех відрахували зі складу збірної України після того, як вона виїхала на територію росії у перші дні повномасштабного вторгнення.