Екс-суперник українця Василя Ломаченка Теофімо Лопес прокоментував можливий результат його майбутнього поєдинку проти Девіна Хейні. Він вважає, що виграє саме Василь, бо він дуже розумний та досвідчений, пише sportnews.com.ua.

Не сумнівається у перемозі українського боксера Василя Ломаченка у бою проти американця Девіна Хейні його екс-суперник Теофімо Лопес. Він серйозно вважає, що його ніхто не зможе побити, незважаючи на всі прогнози експертів.

За словами Лопеса, Василь Ломаченко – дуже досвідчений та розумний боєць, яких мало є у сучасному боксі. Адже він сам був у рингу з ним, і побачив, як поводиться Ломаченко, скільки в нього умінь і різних тактик поведінки. Теофімо Лопес навіть зізнався, що багато трюків, які на рингу застосовував українець, були йому невідомі. Американець навіть ніколи не замислювався про їхнє застосування.

Тому хто б, що не говорив про те, що саме Девін Хейні є фаворитом у цьому поєдинку, Лопес буде на боці свого екс-суперника. Він уточнив, що Хейні навіть не уявляє, поки з чим йому доведеться зіткнутися, погодившись на бій проти Василя Ломаченка.

Нагадуємо, що бій за участю українського боксера відбудеться трохи більше, ніж за місяць – 20 травня у Лас-Вегасі. Ломаченко спробує повернути собі чемпіонський титул, перемігши чинного абсолютного чемпіона у легкій вазі Девіна Хейні. Що важливо, в активі українця є 2 поразки, а ось американець поки що жодного разу не програвав