Промоутер Боб Арум розповів, коли Олександр Усік та Тайсон Ф’юрі проведуть поєдинок за титул абсолютного чемпіона світу — бій може відбутися цього року, пише sportnews.com.ua.

Боб Арум сказав, що підтримує спілкування з Тайсоном Ф’юрі і, ймовірно, його наступним суперником стане Енді Руїс.

«Тайсон Ф’юрі був на відпочинку із сім’єю в Італії. Нині він уже повернувся до Англії. Ми з ним спілкуємось. Ми шукаємо найкращу нагоду для нього, шукаємо для нього суперника, з яким він зміг би побитися влітку тут, у Великій Британії. Можливо, це буде Енді Руїс, можливо ще хтось».

Арум заявив, що Усик і Ф’юрі найближчим часом проведуть захист своїх чемпіонських поясів, а потім, якщо вони зуміють виграти, то зустрінуться в бою за корону надважкого дивізіону.

«Я сподіваюся, Тайсон досягне успіху, а Усік переможе Дюбуа. І тоді ці два хлопці зустрінуться у листопаді чи грудні у Саудівській Аравії. І у нас буде єдиний чемпіон у надважкій вазі», — сказав Арум в інтерв’ю YouTube-каналу Cornerman Boxing

Нагадаємо, що Ф’юрі та Усик хотіли провести поєдинок ще 29 квітня, але не змогли погодити контракт на поєдинок. Британець змусив українця погодитись на принизливий розподіл гонорару у співвідношенні 70 на 30 на користь «Циганського короля», але навіть після згоди чемпіона Тайсон відмовився від бою.