20 травня у Лас-Вегасі (США) абсолютний чемпіон легкої ваги американець Девін Хейні (29-0, 15 КО) воює з віковим екс-лідером рейтингу Р4Р українцем Василем Ломаченком (17-2, 11 КО).

Про поєдинок розмірковували експерти телеканалу ESPN: екс-чемпіон світу Тім Бредлі, а також Макс Келлерман та Марк Крігел.

Бредлі погодився із зауваженням Кригела про те, що «Хейні матиме колосальну перевагу в антропометрії та вазі. Якщо Ломаченко зможе побити його у цьому віці, це буде просто неймовірна історія».

«Згоден, — каже екс-чемпіон. — Адже навіть Хорхе Лінарес виявився непростим суперником для Василя через свою антропометрію. А Девін — просто величезний легковаговик. Не дивуйтеся, якщо Хейні все зробить інакше і змусить Ломаченка боксувати другим номером. На мою думку, Девін може перемогти в цьому бою, діючи і першим номером, і від суперника. А ось Ломаченку доведеться прориватися в інфайтинг. Йому доведеться битися на ближній дистанції. Причому йому ще й потрібно при цьому триматися подалі від усіх спроб Девіна заклинчувати його».

Келлерман заявив, що «дрібному бійцю не завжди обов’язково прориватися в інфайтинг». На що Бредлі відповів: Так і є. Але це Лома. Це його стиль. Він боксує на середній дистанції та на ближній. І ще одне. Бокс другим номером – це не його стиль».