Увечері 15 квітня на шоу в Лондоні у головному поєдинку зійшлися британець Джо Джойс (15–0, 14 КО) та китаєць Чжан Чжилей (24–1–1, 19 КО), пише sportnews.com.ua.

На кону стояв пояс тимчасового чемпіона WBO у надважкій вазі, якою володів Джойс. Церемонія зважування пройшла днем раніше. Джо Джойс на терезах показав 116,1 кг, а китаєць Чжан Чжилей виявився важчим на 5 кг – 121,5 кг.

Джойс проводив перший захист тимчасового титулу WBO, проте цей поєдинок став для нього жахливим і завершився сенсаційною перемогою андердогу.

Перші раунди Джойс провів неважливо, перевагою володів Чжан Чжилей, завдаючи потужних ударів по супернику. Потім Джо на обличчі утворилася жахлива гематома, і в 6-му раунді лікар не дозволив йому продовжувати бій далі.

Це перша поразка Джойса на профі-рингу, а китаєць здобув 25 перемогу і завоював пояс тимчасового чемпіона WBO в суперважкій вазі. Наразі Чжан Чжилей претендує на пояс українця Олександра Усика по лінії WBO.

Нагадаємо, суперважкоатлет Джо Джойс тренувався разом з Геннадієм Головкіним у Абеля Санчеса і зазначав, що казахстанець усім дуже допомагає і мотивує команду.