Дворазовий чемпіон України з боксу (2011, 2012) Павло Іщенко відзначився проросійським постом в Instagram. У своєму акаунті учасник Олімпійських ігор (2012), переможець (2013) та бронзовий призер (2017) чемпіонатів Європи розмістив сторіз, у якому написав про гордість бути росіянином, пише sportnews.com.ua.

«Я пишаюся тим, що я росіянин! Шаман – красень! Мурашки! Манкуртам не зрозуміти! Хвала богам, що я носій російської культури та мови», – підписав Павло фотографію російського артиста Ярослава Дронова (справжнє ім’я Шамана).

Профіль Іщенка закритий для загального доступу, але в описі дуже характерно вказано політичні уподобання боксера.

Іщенко народився 30 років тому в Петропавловсько-Камчатському. Є вихованцем херсонської школи боксу. До 2015 року виступав за українську збірну.

Після успіху в команді «Українські отамани» поїхав на Олімпіаду в Лондоні, де програв у першому раунді.

2015 року Павло перейшов у професійний бокс. Встиг провести три поєдинки, завершивши всі три перемогою. 2017-го виступив за збірну Ізраїлю на чемпіонаті Європи, посівши третє місце.

Після анексії Криму в 2014 році в одному зі своїх інтерв’ю російським пропагандистам Іщенко закликав українських уболівальників не змішувати спорт із політикою, заявивши, що «жодних протистоянь між росіянами і так званими українцями у нас немає».