Легендарний американський боксер Рой Джонс заявив, що боксерський світ не зацікавлений у поєдинку між лідерами суперважкої ваги Олександром Усіком та Тайсоном Ф’юрі, пише sportnews.com.ua.

«Я справді не серджуся через ситуацію в суперважкій вазі, оскільки єдиний бій, який там не відбувся, — це поєдинок Усик — Ф’юрі. Але щодо цього протистояння, то це два боксери, які, ймовірно, не будуть вступати в розміни. Вони обидва намотуватимуть кола по рингу, і може виявитися, що це не той бій, який ми хочемо побачити.

Я говорив про це минулого року. Я казав, що світ не такий уже й хоче побачити їхній бій прямо зараз, тому що суперважка вага дала нам багато хороших поєдинків. Нумо продовжувати так само. Зараз у нас є два чемпіони світу у суперважкому дивізіоні. Нехай вони залишаються чемпіонами, нехай спочатку поб’ються з кимось іншим. Якщо суперники закінчаться, то вони поб’ються один з одним, тому що для них більше нічого не залишиться.

Але зараз Усик проти Уайлдера – це добрий бій. Джошуа проти Ф’юрі — добрий бій. Це будуть насичені поєдинки. Бій Усика та Ф’юрі не буде насиченим. Це два боксери, два технічні хлопці», — сказав Джонс в коментарі Boxing-Social.