Знаменитий екс-чемпіон світу Рой Джонс-молодший поділився своєю думкою щодо тактики учасників призначеного на 20 травня поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі, пише sportnews.com.ua.

Як основу для міркувань Джонс використав поєдинок Василя Ломаченка проти Теофімо Лопеса, в якому українець поступився своїми титулами Лопесу, і згодом усі титули у легкій вазі об’єднав Девін Хейні, який захищатиме їх у поєдинку проти Ломаченка у Лас-Вегасі.

«Девину треба робити те саме, що робив Теофімо Лопес — нав’язувати свою перевагу в габаритах, бо Ломаченко не легковажний. Він боксер першої легкої ваги і всім це зрозуміло, — сказав Джонс в інтерв’ю Fight Hub TV. — Тому Девіну треба задіяти свої габарити, спробувати добре потрапити на початку бою, як це зробив Теофімо, і тримати Ломаченка у напрузі».

«Ломаченко, з іншого боку, треба діяти інакше, ніж у бою проти Лопеса, – додав Джонс. — Йому треба забути про те, що він може пропустити, і почати діяти раніше, якщо він хоче здобути перемогу. Буває так, що ти чекаєш і чекаєш, а ці хлопці все не втомлюються і не втомлюються».

«На мій погляд, Ломаченко розпочав активні дії проти Лопеса на раунд чи дві пізніше, ніж треба було, — зазначив Джонс. — Тому чим раніше він почне, тим більшими будуть його шанси. Однак ранній старт збільшує небезпеку пропустити від молодшого і більшого хлопця. Тому я розумію, що чомусь він не стартував раніше [у бою з Лопесом], однак що перемогти в цьому бою, йому потрібно зробити це раніше».