29-річний африканський суперважкоатлет Мартін Баколе (18-1, 13 КО) хотів би битися з китайським колегою Чжаном Чжилеї (25-1-1, 20 КО), якщо британець Джо Джойс вирішить не користуватися правом на негайний реванш, пише sportnews.com.ua.

Нагадаємо, 15 квітня в Лондоні Чжилеї сенсаційно переміг раніше небитого на профірингу Джойса, праве око якого повністю закрила гематома, після чого у шостому раунді рефері та лікар спільним рішенням зупинили поєдинок.

У контракті на поєдинок є пункт про обов’язковий реванш, якщо того захоче Джойс, який виходив у ринг «тимчасовим» чемпіоном світу WBO. Однак Джо поки не визначився.

«100 відсотків, — відповів тим часом Баколі на запитання, чи хотів би він провести бій із Чжаном. — Я б сказав так, навіть не роздумуючи».

«Я ніколи раніше не спарингував і не зустрічався з Чжаном, але я навчався боксу у мого брата (Ілунги Макабу), який є шульгою, і Усик знає, про що я говорю. З шульгами не складно працювати або зупинити їх, і я точно зупиню цього хлопця (Чжилея). Йому зі мною не поздоровиться».