Колишній абсолютний чемпіон легкої ваги (до 61,2 кг) Теофімо Лопес, як і раніше, вважає, що легкої прогулянки у нинішнього абсолюту Девіна Хейні (29-0, 15 КО) з Василем Ломаченком (17-2, 11 КО) у бою 20 травня не буде. Більше того, екс-суперник Ломаченко вважає, що Хейні не вивезе бій із ветераном, пише sportnews.com.ua.

«Спочатку він має пройти Ломаченко, друже, — сказав Тео у відповідь на запитання у DAZN Boxing Show, чи можливий його з Девіном бій у суперлегкій вазі. — Я вважаю, що Ломаченко виграє в нього».

«Причина, з якої я так говорю — бокс-IQ цієї людини і те, що вона творить. Він тебе втомить [у рингу]. Незважаючи на те, що у Девіна хороші кондиції, потрібно бути гранично зібраним. З Ломою не можна грати на захист, не вийде. Потрібно атакувати всім, чим можеш, і я не думаю, що Девін має цю псину всередині, щоб так зробити це», — розвів руками Лопес.

На відміну від багатьох, він не вважає, що перевага американця в габаритах принесе Хейні перемогу.

«Різниця у розмірах не має значення, — переконаний Теофімо. — Лома бився з більшими хлопцями. Я маю на увазі, подумайте про це: він дворазовий олімпійський чемпіон, понад 400 аматорських боїв, давно у профі, чемпіон у трьох дивізіонах. Він же бився з високими, маленькими, з усіма, про кого тільки можна подумати. Навіть незважаючи на те, що у Девіна гарний джеб, він надто полохливий, щоб довести справу до кінця».

У жовтні 2020 року Лопесу вдалося перемогти Ломаченка за очками.