Екс-чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко висловився про поєдинок між Джервонтою Девісом і Райаном Гарсією, який відбудеться в ніч на 23 квітня в Лас-Вегасі (США), пише sportnews.com.ua.

«Пункт про регідратацію? (обмеження на відновлення ваги для Гарсії після зважування – прим. редакції). Це ще одна причина, чому Джервонта Девіс може перемогти. Чи стане це проблемою для Райана? Я вважаю, що так, Гарсія дуже велика для легкої ваги. Все, що вміє Райан, це бити лише один удар – лівий хук, і, я думаю, команда Девіса підготувалася до цього», – сказав Ломаченко в інтерв’ю YouTube-каналу EsNews.

Гарсія останній поєдинок провів проти Хав’єра Фортуни у липні 2022 року. У цьому протистоянні технічним нокаутом у шостому раунді перемогу здобув Раян. На його рахунку 23 перемоги (19 нокаутом) без жодної поразки.

Девіс востаннє виходив на ринг проти Гектора Гарсії у січні цього року. Цей бій завершився на користь Джервонти технічним нокаутом у дев’ятому раунді. У його активі 28 перемог (26 нокаутом) та жодної поразки.