Малік Скотт, тренер колишнього чемпіона WBC у суперважкій вазі Деонтея Уайлдера (43-2), упевнений, що протистояння Уайлдера та колишнього чемпіона WBA, IBF та WBO у суперважкій вазі Ентоні Джошуа (27-3) корисне для всього боксу, пише sportnews.com.ua.

«Бій з Ентоні Джошуа – єдиний поєдинок, який я хочу для Деонтея, – сказав Скотт в інтерв’ю IFL TV. — Якби ми могли отримати Усика, то було б ідеально, бо він має пояси, але я дуже хочу, щоб Деонтей бився з Джошуа.

Я вважаю, що це корисно не тільки для боксу, а й для решти. Це насолода для людей та всього боксу! Бій Деонтея з Ентоні Джошуа це той самий поєдинок, який може мотивувати дітей у маленьких містах прокладати свій шлях у боксі.

Я думаю, це було б добре не лише для боксу, а й для всіх людей. Чи буде справжня трагедія, якщо цей бій не відбудеться».

Уайлдер у минулому бою нокаутував Роберта Хеленіуса (31-4) у першому раунді. Бій відбувся 15 жовтня на «Барклайс-центр» у Нью-Йорку, США. Він неодноразово говорив про бажання побитися з Олександром Усиком.

Джошуа переміг Джермейна Франкліна (21-2) одноголосним рішенням суддів (118-111, 117-111, 117-111). Бій відбувся 1 квітня на The O2 Arena у Лондоні, Великобританія.