Саудівська Аравія – ісламська країна зі своїми правилами поведінки та законами. Схоже, що високооплачуваний форвард Аль-Насра Кріштіану Роналду перетнув червону лінію, пише sportnews.com.ua.

У перерві матчу між його «Аль-Насром» та «Аль-Хілалем» (0:2) уболівальники гостей вирішили спровокувати форварда і почали вигукувати прізвище головного антагоніста Мессі. Роналду не знайшов кращої відповіді, окрім як схопитися за яйця.

Клуб спробував згладити ситуацію, випустивши наступний коментар: «Роналду зазнав травми. Гравець Аль-Хілаля Густаво Куельяр вдарив його в дуже чутливу зону. Це підтверджена інформація».

За даними Relevo, мало хто купився на таке пояснення, тепер саудівські вболівальники в соціальних мережах закликають не просто розірвати контракт з португальцем, а й депортувати його з країни. Їм абсолютно начхати на те, що він означає для футболу і як багато грошей йому заплатили. Їх обурила така зухвала поведінка гравця в країні, де існує релігійна поліція.

Минулого року сім’я Роналду в Саудівській Аравії вже потрапляла у скандал, пов’язаний з порушенням місцевих звичаїв. У 2019 році було прийнято закон про пристойність, який забороняє жінкам, у тому числі іноземкам, оголювати ноги і тим більше виходити з глибоким вирізом. Джорджина Родрігес порушила це правило, але вперше її вибачили. Дівчині явно не дуже комфортно в країні з такими заборонами, оскільки вона звикла демонструвати своє тіло, а не приховувати його за одягом.

Крім цього в країні заборонено жити разом неодруженому чоловікові та жінці. Лише того ж 2019 року туристам різних статей дозволили знімати один номер готелю чи готелю, а не окремі. Оскільки Роналду та Джорджина прибули до Саудівської Аравії не з туристичними цілями, то для них діє виняток.