Колишній тренер «Динамо» Йожеф Сабо висловив свою думку щодо виступів київської команди в УПЛ, де кияни посідають четверте місце.

За словами відомого фахівця, на такі результати вплинуло те, що у «Динамо» з’явилася молодь, яка не готова до матчів найвищого рівня.

«Замість того, щоб передавати м’яч уперед, вони грають його назад. Вони не можуть контролювати м’яч, який просто відскакує від них. Молодь «Динамо» поки що не готова до цього рівня гри», — сказав він.

Також тренер вважає, що власникам «Динамо» — Суркісам може не вистачати грошей, щоб купувати нових гравців, що також відбивається на результатах.

«Я взагалі дивуюся, з яких грошей Суркіси містять команду. Це важко, адже треба зарплату платити, виїзди забезпечувати. Мені здається, Суркіси вже охолонули до футболу. Не можу відповісти, чи потрібно їм продавати Динамо, але Луческу в будь-якому разі повинен піти. Потрібно брати кваліфікованого тренера і платити йому хорошу зарплату, а не так — що взяти аби когось і платити йому копійки. Це не годиться!» — сказав він.