Турнір важкоатлетів на Близькому Сході наприкінці цього року потенційно може стати найважчим переговорним процесом для його організаторів, але для Олександра Усика його участь у цих переговорах буде відносно легкою. Принаймні так вважає його менеджер Егіс Клімас, пише sportnews.com.ua.

В одному з останніх інтерв’ю Клімас, давній менеджер чемпіона WBO, WBA та IBF у надважкій вазі, відповів на припущення, що впливові спонсори на Близькому Сході обмірковують можливість проведення у грудні вечора боксу за участю найсильніших представників важкого дивізіону: Олександра Усика, Тайсона Деонтея Уайлдера та Ентоні Джошуа.

Амер Абдалла, одна з ключових фігур, які допомагають розвивати бокс у Саудівській Аравії, підтвердив, що з бійцями та їхніми представниками почалися попередні переговори, але також наголосив, що поки що немає нічого «конкретного».

Усі чотири бійці пов’язані з конкуруючими промоутерськими та транслюючими організаціями, що може ускладнити таке масштабне підприємство. Крім того, нещодавно Усику та Ф’юрі після тривалих переговорів так і не вдалося укласти угоду.

Клімас вважає, що участь Усика в переговорах буде досить легкою, тому що він не прив’язаний ексклюзивним контактом до жодної з транслюючих компаній, що в боксі іноді частіше, ніж звичайно, призводить до неможливості боїв.

«Я читав у новинах про цей турнір, – заявив Клімас в інтерв’ю iD Boxing. — Якщо вони збираються це зробити, я можу лише побажати їм більше сил та терпіння. Я тільки радий такому турніру. Але я представляю Олександра Усика, і я можу говорити тільки від імені Олександра Усіка, і я знаю, що в цьому бере участь безліч організацій, безліч різних мовних компаній. Побачимо, чи зможуть вони це вирішити. Я можу сказати, що на мій погляд, Олександр вільний від будь-яких трансляцій, мереж, промоції, тому з нами, ймовірно, буде найпростіше працювати».