Олімпійський чемпіон із Британії Люк Кемпбелл, який пішов з профі-рингу в 2021 році, поділився думкою про Раяна Гарсія та Василя Ломаченка, які виступають у легкій ваговій категорії, пише sportnews.com.ua.

Зазначимо, що Кемпбелл бився з обома боксерами: у серпні 2019-го Люк поступився Василеві за очками, коли боксував за три чемпіонські пояси, а через два роки програв нокаутом Райану.

«Гарсія стане одним із найкращих бійців pound-for-pound, — сказав Кемпбелл в інтерв’ю Boxing News. — Знаєте, коли ми були в рингу, він виявився в рази кращим, ніж я припускав. У нього найпотужніший удар з обох рук, ти відчуваєш кожен його панч”.

«Його швидкість і таймінг не схожі ні на що, з чим я коли-небудь стикався раніше — він швидше, ніж Ломаченко. Ви можете потрапити по Гарсі, але його таймінг і швидкість — його кращі якості. Він здатний бити набагато сильніше, ніж Ломаченко. «Раніше мене ніхто не роняв ударом по корпусу. Ломаченко не береться до уваги, адже я говорю про одиночний удар, а не про серію».