Генеральний директор промоутерської компанії K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк взяв участь у боксерському подкасті від телеканалу BT Sports пише sportnews.com.ua.

Функціонер прокоментував чутки про грандіозний турнір суперважок у Саудівській Аравії, який очікується наприкінці року, розповів про переговори щодо обов’язкового захисту об’єднаного чемпіона суперважкої ваги з України Олександра Усика (20-0, 13 КО) проти британця Деніела Дюбуа (19) ), а також розповів про потенційні місця проведення майбутнього поєдинку.

— Ходять чутки про суперважкий турнір у Саудівській Аравії. Усик проти Ф’юрі та Джошуа проти Уайлдера, а потім переможці б’ються один з одним знову в Саудівській Аравії. Чи чули ви щось про це?

— Ми розмовляємо. Припустімо, що Джо Джойс б’ється в реванші з Чжаном Чжилеєм. Але це просто розмови. Давайте скажемо, що Ентоні Джошуа б’ється з Джо Джойсом — але це просто розмови. Уайлдер б’ється з Усиком — лише розмови, лише чутки. Те саме і з цим турніром. Тільки розмови, лише чутки, немає пропозицій, немає зобов’язань. Тож це навіть не планування, це припущення чогось, що може статися. Звичайно, рівень такої боксерської ночі буде чимось абсолютно екстраординарним, чимось, що ніколи не траплялося раніше. Це буде пік. «Грім у джунглях», «Триллер у Манілі» — це все залишиться в минулому після того, як відбудеться ця подія. Але на даний момент нічого певного немає. Немає дати, немає контракту чи меморандуму розуміння. Отже, ми не можемо просто покладатися на щось серйозне, поки це не буде підписано на папері.