Генеральний директор промоутерської компанії K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк взяв участь у боксерському подкасті від телеканалу BT Sports, пише sportnews.com.ua.

Функціонер прокоментував чутки про грандіозний турнір суперважок у Саудівській Аравії, який очікується наприкінці року, розповів про переговори щодо обов’язкового захисту об’єднаного чемпіона суперважкої ваги з України Олександра Усика (20-0, 13 КО) проти британця Деніела Дюбуа (19) ), а також розповів про потенційні місця проведення майбутнього поєдинку.

З Джошуа не так складно мати справу. Уайлдер, Шеллі Фінкель — це дуже розсудлива людина. До речі, ми зв’язалися з ним кілька тижнів тому вперше за 10 років і ми мали досить тривалу розмову про всі речі, через які ми пройшли. Отже, він теж дуже розсудлива людина, і я не думаю, що буде великою складністю комусь укласти з ним угоду.

Олександр Усик та його команда — відомі, як найлегші люди, з якими можна працювати у світі боксу. Отже, є одна річ, яка все ще під питанням [сміється]. Це складна людина, складна особистість, яка гратиме, йтиме вперед і назад, гратиме у свої ігри, намагаючись видавити так багато грошей, скільки зможе. Саме тому Усик і назвав його «Жадібним пузом».