Чемпіон WBA World у легкій вазі американець Джервонта Девіс (29-0, 27 КО) на вихідних у Лас-Вегасі (США) нокаутував співвітчизника Райана Гарсію (23-1, 19 КО) – билися у ліміті договірної ваги (до 61,7 кг) , пише sportnews.com.ua.

Вчора ми перебрали всі реальні варіанти переможця і програв — читайте про це в матеріалі Девіс після Гарсії і Гарсія після Девіса: всі найвірогідніші суперники.

Оптимальний варіант для Джервонти — бій із переможцем сутички за звання абсолютного чемпіона легкої ваги між американцем Девіном Хейні (29-0, 15 КО) та українцем Василем Ломаченком (17-2, 11 КО). Цей бій відбудеться 20 травня у Вегасі.

А ось про це думає організатор бою Хейні vs Ломаченко промоутер Боб Арум (Top Rank): «Все залежить від грошей, які будуть на кону. А ще від бажання боксерів та можливостей промоутерів. Адже завдання непросте — організувати бій так, щоби все це не завершилося серйозними фінансовими втратами. Бій Девіса з переможцем сутички Хейні vs Ломаченко – дуже привабливий варіант. Але питання у тому, чи піде на це команда Девіса. І питання у тому, як це можна зробити».

Арум нагадав, що зараз фінансова ситуація не сприяє проведенню мегафайтів: «Уболівальники постійно звинувачували нас у тому, що бій Теренс Кроуфорд vs Еррол Спенс все ніяк не відбудеться. Теренс від нас пішов, усі карти до рук. Але бою, як і раніше, немає. Проблема не в нас, а у фінансових очікуваннях боксерів. А ще в тому, що промоутерам потрібно перебрати всі варіанти, щоб задовольнити їх. Багато розмов про PPV-бої. Але це також проблема. Адже PPV – це високі очікування, які не виправдовуються. PPV-індустрія вже не та, якою була раніше. Колишніх цифр не існує, а ось фінансові очікування бійців залишилися незмінними».

Арум нагадав, що «раніше не було проблемою запропонувати Менні Пакьяо 15 мільйонів USD за бій, адже ми не сумнівалися, що відіб’ємо ці гроші. Зараз це апріорі нереально, але бійці хочуть заробляти стільки ж. Хіба їх можна звинувачувати за це? У попередню епоху зробити бій Спенс vs Кроуфорд було б нікчемною справою. А зараз їм потрібно донести, чому на кону не буде фіксованого гонорару. Нам потрібні нові ідеї, якийсь стрибок у технологічному плані. Щось на кшталт того, як це сталося раніше — коли PPV прийшло на зміну кінотеатрам. Коли це станеться і як це виглядатиме? Без поняття. Я не Нострадамус».