Великий політичний скандал стався на футбольній грі у Бухаресті. Федерація футболу Румунії (FRF) засудила політичну акцію фанатів на матчі кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 із Косово (2:0). Про це повідомила пресслужба FRF на своєму офіційному сайті, передає «Укрбіатлон».

В організації підкреслили, що спорт — поза політикою, а ревізіонізм у футболі неприйнятний. Також у Федерації звинуватили у всьому невелику групу фанатів.

«Все це робила на трибунах Національної арени невелика група так званих уболівальників, що порушило хід матчу й опосередковано вплинуло на настрій гравців.

FRF шкодує про неприємну ситуацію, в якій опинилися глядачі, і дякує їм за фантастичну підтримку, яку вони надали збірній, яка здобула драматичну перемогу!», — йдеться в заяві федерації.

Нагадаємо, матч був перерваний після того, як румунські фанати з угруповання Unite Sub Tricolor (Об’єднані триколором) вивісили на трибунах два банери: «Косово – це Сербія» та «Бессарабія – це Румунія». Через 50 хвилин команди повернулися на поле, і зустріч була дограна.

Довідка: Бессарабія — історична область у східній Європі між річками Прут, Дністер та гирлом Дунаю та Чорним морем. 70% площі Бессарабії розташовано на території сучасної Молдови, решта – на території України.