Прессекретарка жіночої збірної Іспанії Патрісія Перес звернулася до комплаєнс-департаменту федерації футболу Іспанії. Після з’ясування обставин розпочато розслідування, а колишньому главі RFEF Луїсу Рубіалесу загрожує обвинувачення в примусі до дачі неправдивих свідчень, пише Укрбіатлон.

Стверджується, що Рубіалес із батьком чинили тиск на Перес, щоб вона дала згоду на публікацію заяви, яка б виправдовувала Луїса Рубіалеса. Її допитували кілька годин, а свідчення об’єднали в документ і опублікували його в ЗМІ. Згідно з ним, поцілунок між Рубіалесом і Ермосо був «анекдотичним», а футболістки збірної були в захваті від перемоги на чемпіонаті світу.

Нагадаємо, що Луїс Рубіалес після перемоги збірної на чемпіонаті світу поцілував футболістку Дженніфер Ермосо без її згоди. Пізніше федерація футболу опублікувала заяву футболістки, в якій вона виправдовує колишнього главу RFEF, але ця заява була опублікована без її згоди.

У результаті Рубіалеса відсторонили від посади, хоча він не збирався йти. Після суду Луїсу заборонили наближатися до Дженніфер ближче ніж на 200 метрів.