Президент промоутерської компанії Top Rank Тодд Дебеф висловився щодо потенційного поєдинку між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі, інформує SportNews.

Поєдинок між Усиком (21-0, 14 KO) і Ф’юрі (33-0-1, 24 KO), де може визначитися абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі, є однією з найбільш очікуваних подій у боксі на зараз. Тим не менш, наразі невідомо, коли відбудеться бій і чи відбудеться він узагалі.

Напередодні Дебеф висловив упевненість у тому, що бій Усик — Ф’юрі відбудеться в майбутньому.

«Безумовно, ми хочемо, щоб бій відбувся. Я думаю, що в останньому випадку нам завадив таймінг. Обидва хлопці просто не були готові, і ми намагалися втиснути цей бій навесні, до того, як мав відбутися обов’язковий бій Дюбуа — Усик.

Була купа обставин, так що хороша новина в тому, що Усик вийшов з бою з Дюбуа. Дехто вважав, що він виглядав не так добре, як очікувалося, але це був дійсно хороший, конкурентний бій.

Тайсон збирається залишатися гострим як бритва і, сподіваюся, буде битися з найбільшим поганцем на планеті (йдеться про Френсіса Нганну — прим.), і вони збираються йти до цього.

Я думаю, що незабаром після цього було б доречно, і зірки повинні зійтися в часі, щоб об’єднавчий бій відбувся дуже скоро», — заявив Дебеф в інтерв’ю Sky Sports.